Usługi

Webdesign

Strona internetowa, jaką dla ciebie zbudujemy, będzie w pełni dostosowana do twoich potrzeb. Nieważne czy prowadzisz salon kosmetyczny, gabinet stomatologiczny, biuro rachunkowe czy firmę meblarską. Sprawimy, że twoi klienci zauważą cię w sieci.

CONTENT MARKETING

Treści na www

Wiadomo, że firma musi być nowoczesna, a zespół młody i dynamiczny. To piszą wszyscy. My natomiast stworzymy dla ciebie naprawdę oryginalne teksty, które ją wyróżnią i sprawią, że klienci nie przejdą obok nich obojętnie.

Newsletter

Klient lubi czuć, że się o niego troszczysz i interesujesz się jego potrzebami. Dlatego zadbaj, by w Twoim newsletterze były zawsze świeże i wartościowe treści. Dostarczymy Ci je w postaci gotowego do wysłania szablonu lub, jeśli chcesz, wyślemy go w Twoim imieniu.

Blog firmowy

Aby blog firmowy miał sens, muszą pojawiać się na nim treści. Najlepiej regularnie. Jeśli więc brakuje Ci czasu, możesz oddać swój blog w dobre ręce Inspirmedu.

SOCIAL MEDIA MARKETING

Jak żyć bez mediów społecznościowych? Trudno. I trudno też prowadzić biznes. Jeśli więc chcesz dotrzeć do szerszego grona odbiorców, promować swoją ofertę i budować kanał regularnej komunikacji z klientami, zleć nam poprowadzenie profilu firmy na Facebooku, Twitterze czy Instagramie.

Reklama na Facebook’u

Naturalnym uzupełnieniem skutecznie prowadzonego profilu firmy na Facebooku jest jego promocja z wykorzystaniem narzędzi reklamowych. Dzięki temu dotrzesz nie tylko do tych, którzy już są Twoimi fanami, ale także do grupy potencjalnych klientów, spełniających  kryteria Twojej grupy docelowej.

Google AdWords

Biznes bez reklamy jest jak puszczanie oka w ciemności. By nie zostawać w cieniu konkurencji zainwestuj w reklamę Google AdWords. Przeanalizujemy Twoja ofertę, stworzymy strategię kampanii reklamowej, wdrożymy ją i zoptymalizujemy, a Tobie pozostanie obsługa nowych klientów.